سبد خرید 0

قوانین و مقررات

تهران پلاسکو ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خدمات درباره خرید مشتری، ثبت نام در اپلیکیشن ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن همراه و ثابت و ایمیل مورد نیاز است.
همچنین تهران پلاسکو ممکن است به منظور ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده نموده و جهت اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یاعضویت در باشگاه مشتریان و بهره مندی شما مشتری محترم از مقالات علمی ،فیلم و ویدئو ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که  ۵۰۰۰۲۰۷۰۰۰۴۱۳۵-۱۰۰۰۶۰۶۷۰۵۵۰۹۸شماره‌ های است که تهران پلاسکو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تهران پلاسکو، با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام تهران پلاسکو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است جهت پیگیری قانونی آن را از طریق ۰۹۳۶۲۱۴۳۰۰۰ اطلاع دهید. همچنین شماره‌ های ۵۰۰۰۲۰۷۰۰۰۴۱۳۵-۱۰۰۰۶۰۶۷۰۵۵۰۹۸سامانه های ارسال پیامک است که کلمه عبور هنگام ثبت نام در اپلیکیشن و وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را تهران پلاسکو به اطلاع کاربران محترم می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
تهران پلاسکو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش نماید. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تهران پلاسکو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای اشخاص دیگر فاش نماید. تهران پلاسکو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را در اختیاردیگر اشخاص و سازمانها قرار نخواهد داد.
تهران پلاسکو در جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای تمامی کاربران فراهم آورد.

شاد و پیروز باشید

برگشت به بالا